Afyonprestij – Afyon Haber – Sondakika Afyon – Afyonkarahisar Haberleri- Afyon Gazeteleri – Gazete Haberleri

AK Adaylar İlçe ziyaretlerinde

AK Adaylar İlçe ziyaretlerinde
18 views
21 Nisan 2015 - 13:50

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayları seçim çalışmaları kapsamında İhsaniye ilçesini ve beldelerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaretlerde konuşan İl Yurdunuseven, İhsaniye ilçesinin Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 67,40 oranında oy verdiğini söyleyerek, “7 Haziran seçimlerinde bu oranın yüzde 75’e yükseleceğine inanıyorum” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretine İhsaniye ile devam eden AK Parti Milletvekili adayları ve beraberindeki heyet, ilk olarak Döğer belde sakinleriyle bir araya geldi. Döğer Belediye Başkanı Ahmet Ulu’yu makamında ziyaret eden Milletvekili adayları, daha sonra beldeye kurulan pazarı gezdi. Pazarcı esnafına hayırlı işler dileyen milletvekili adayları, vatandaşlarla da sohbet etti. Milletvekili adaylarına belde sakinleri yoğun bir ilgi gösterirken, destek ve dualarının AK Partiye olduğunu söylediler. AK Parti hükümetleri sayesinde Döğer’e son 13 yılda ciddi yatırımlar yapıldığını hatırlatan İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, yatırımların bundan sonrada artarak devam edeceğini belirtti. Döğer halkının AK Parti’ye girdiği her seçimde destek verdiğini söyleyen Yurdunuseven, “Döğer beldemiz partimizin her seçim ve referandumda yanında oldu. 2014 yerel seçimlerde belediye başkanlığını kazandık. Yine Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 74 oranında oy ile büyük bir destek verdi. İnanıyorum ki yüzde 75’in üzerinde bir destekle 7 Haziran’da partimizi desteklemeye devam edecekler. 7 Haziran seçimleri akşamı milletvekili adaylarımızın tamamını TBMM’ye göndereceğiz” dedi.

 HİZMETLER İLÇEMİZE DEVAM EDECEK

Döğer temaslarını esnaf ziyareti ile sonlandıran AK Parti Milletvekili adayları Halil Ürün, Ali Özkaya, Remziye Sıvacı, Akif Özkaldı ve Fatih Beder, İhsaniye ilçe merkezinde parti teşkilatını ziyaret etti. İlçe Başkanı Lütfullah Çelik ve yönetim kurulu üyeleri ile İl Genel Meclis üyeleri tarafından karşılanan Milletvekili adayları ve beraberindeki heyet, burada STK temsilcilerini ziyaret etti. Milletvekili adaylarını ilçelerinde görmekten büyük bir mutluluk duyduklarını anlatan İlçe Başkanı Çelik, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde olduğu gibi 7 Haziran seçimlerinde yüzde 75 oranında oy alacaklarına inandığını ifade etti. İhsaniye ilçesinin istikrardan yana oy kullandığını anlatan Çelik, “Allah’ın izni ile İhsaniye ilçemiz belde ve köyleriyle partimizin yanında yer almaya devam edecek. İhsaniye ilçemize son 13 yılda birçok yatırım ve hizmet yapıldı. Bundan sonrada devam edecek. Afyonkarahisar’da yüzde 75’lik oy oranını yakalayarak 5 milletvekilinin tamamını kazanacağız” diyerek konuştu.

YAYLABAĞIN DA KUTLU DOĞUM ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Yapılan konuşmaların ardından Milletvekili adayları İhsaniye ilçesinde ayrılarak Yaylabağı beldesinde düzenlenen Kutlu Doğum haftasına katıldılar. Belediye Başkanı Niyazi Akgedik ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Yaylabağı beldesindeki merkez camii de düzenlenen kutlu doğum etkinliğine çok sayıda vatandaş katıldı. Kur’an-ı Kerim tilavetinin okunmasıyla başlayan Kutlu Doğum programı lokma dağıtılmasının ardından sona erdi. İhsaniye ilçesi ile Döğer ve Yaylabağın’da yapılan programlara Milletvekili adayları ve İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven’in yanı sıra, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı. Av. Ferda Ertürk, İl Gençlik Kolları Başkanı Dilek hanım Çengel, İl Genel Meclis üyeleri, ilçe ve belde başkanları, belediye başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

ihsaniye_temaslar_3 ihsaniye_temaslar_5 ihsaniye_temaslar_6 ihsaniye_temaslar_7 ihsaniye_temaslar_23

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.