streaming voirfilm

Afyon | Afyon Haber I Sondakika Afyon – AfyonPrestij.com

mobil onay banko kuponlar

Afyonkarahisar’ın tanıtımına büyük katkı sağladı

Afyonkarahisar’ın tanıtımına büyük katkı sağladı
5 views
12 Ocak 2016 - 12:28

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, hafta sonu ilimizde düzenlenen AK Parti 24. İstişare ve Değerlendirme toplantısının Afyonkarahisar’ın tanıtımına büyük katkı sağladığını söyledi.

Başkan Burhanettin Çoban, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, bakanlarımız, milletvekillerimiz ve Merkez Karar Yürütme Kurulu üyelerimizin yanı sıra çok sayıda ulusal gazete ve televizyon temsilcilerini ilimizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

MİSAFİRPERVERLİĞİMİZİ GÖSTERDİK

AK Parti için Afyonkarahisar’ın özel bir yeri olduğunu söyleyen Başkan Burhanettin Çoban, “ Bilindiği üzere AK Parti, Afyonkarahisar’dan yola çıktı. Partimizin temelleri burada atıldı, Yeni Türkiye’nin inşasına da Afyonkarahisar’dan başlandı. İlimize teşrif eden Başta Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ve değerli eşi Sare Davutoğlu, Bakanlarımız, Milletvekillerimiz ve Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyelerimizi aileleri ile birlikte en iyi güzel şekilde ağırlamaya gayret ettik. Hafta sonu ilimizde düzenlenen istişare ve toplantılarda alınan kararların ülkemizin gelişimi adına hayırlara vesile olmasını temenni ederim” diye konuştu.

BAŞKAN ÇOBAN ULUSAL KANALLARIN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU

Öte yandan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti 24. İstişare ve Değerlendirme toplantısı süresince ulusal basın mensuplarının da ilgi odağı oldu. TRT Haber kanalının yanı sıra birçok televizyon kanalının canlı yayın konuğu olan Başkan Çoban, kanallara verdiği demeçlerde ise her yönüyle Afyonkarahisar’ı ve Belediye’nin çalışmalarını anlattı.

 

 

www.afdah1.com/

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

acıbadem evden eve nakliyat
beykoz evden eve nakliyat