Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

Afyon’da asayiş

Afyon’da asayiş
37 views
20 Kasım 2014 - 14:17

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü İbrahim Özel, Asayiş Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından 11-17 Kasım tarihleri arasında incelenen olaylarla ilgili bilgiler verdi

Emniyet Müdürü Özel bir haftalık süre içerisinde yaşanan olayları şöyle özetledi:

HIDIRLIK’TA KENDİNİ VURDU

11/11/2014 günü saat:01.00 sıralarında Hıdırlık mevkiinde bir kişinin ateşli silahla yaralanmasıyla sonuçlanan olayda, ilk beyanlarda olayı kimliği belirsiz bir şahıs tarafından gerçekleştirildiği iddia edilmiş, Cinayet Büro Amirliği görevlilerince yürütülen çalışmalar neticesinde, olayı yaralanan şahsın ruhsatsız tabanca ile kendi kendine işlediği tespit edilmiş olup, şahıs hakkında yasal işlem yapılarak Adliyeye sevk edilmiştir.

YUKARIPAZAR’DA BIÇAKLI KAVGA

12/11/2014 günü saat 19.30 sıralarında Yukarıpazar caddesinde karşılaşan iki arkadaş gurubu arasında laf atma mevzusundan meydana gelen kavgada iki şahıs hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış, olayla ilgili olarak ikisi yaşı küçük dört şüpheli yakalanmıştır. Şüpheli şahıslar hakkında yasal işlem yapılarak adli mercilere sevk edilmişlerdir.

YOL VERME KAVGASINDA İKİ YARALI

14/11/2014 günü saat:23.00 sıralarında Kurtuluş Caddesi üzerinde yaya olarak gitmekte olan iki müşteki ile araçla gitmekte olan üç şüpheli arasında yol verme nedeniyle tartışma çıkması neticesi kavga meydana gelmiş, kavgada yaya olan müştekilerden biri bıçakla göğüs ve bacağından hayati tehlike arz edecek şekilde, diğeri ise sopa ile hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmıştır. Olayda iki bıçak ve bir sopa elde edilmiştir. Haklarında yasal işlem yapılan ve adli mercilere sevk edilen şüphelilerden biri tutuklanmıştır.

ÇOBANKUYU MEVKİİNDE TÜFEKLER KONUŞTU

17/11/2014 günü saat: 15.50 sıralarında Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesinde aralarında husumet bulunan iki aile arasında el hareketi yapıldığı iddiasıyla küfürlü ve tehditli sözlü münakaşa meydana geldiği, olayda taraflar av tüfekleriyle ateş ettikleri, ateş etme neticesi yaralanan olmamış ancak evlerin çeşitli yerlerine saçma isabet etmiştir. Olayda (3) av tüfeği, (1) bıçak ve (3) dolu av tüfeği fişeği elde edilmiştir.

Kaynak : Kocatepe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.