Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri – AfyonPrestij.com

Afyon genel sekreterini uğurluyor

Dr. Ayhan Erenoğlu ile Hüseyin Karasüleymanlıoğlu’nun Karaman İline atanmalarının üzerine kentten ayrılmadan önce çalışma arkadaşları ve sevenleri tarafından kendilerine veda yemeği düzenledi.

Afyon genel sekreterini uğurluyor
53 views
31 Aralık 2014 - 16:11

İlimiz Korel Otelde gerçekleştirilen ve katılımın yoğun olduğu yemek programına çok sayıda kamu hastanelerinin idarecileri, genel sekreterlik çalışanları, doktor ve hemşireler katıldı.   Samimi ve duygusal anların yaşandığı gece de Genel Sekreter Dr. Ayhan Erenoğlu’nun duygusal konuşması geceye damga vurdu. Dr. Ayhan Erenoğlu katılımcıların tek tek özelliklerini anlatarak 26 aylık süre içinde kendileriyle ilgili anıları paylaştı.

Mali Başkan Hüseyin Karasüleymanlıoğlu’da kendileri için düzenlenen gece teşriflerinden dolayı herkese teşekkür etti.

Resmi olmayan yemek ortamında konuşmak isteyen, düşüncelerini paylaşmak arzusunda olan herkese konuşma fırsatı verildi.

Konuşmalarda Genel Sekreter Ayhan Erenoğlu’nun ve ekibinin fevkalade işler yaptıkları, sağlıkta bakış açısının değiştirildiği, sorun değil çözüm üreten bir 2 yıllık yöneticilik döneminin yaşandığı ve hizmetleri ile Afyonkarahisar’da isminin daima anılacağı vurgulandı.

Program sonunda Genel Sekreter Dr. Ayhan Erenoğlu’na, Mali Hizmetler Başkanı Hüseyin Karasüleymanlıoğlu’na ve kendileri ile birlikte Karaman’a gidecek olan Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Orhan Fesçekoğlu’na Afyonkarahisar’ın sağlık hizmetlerine ola katkılarından dolayı plaket takdim edildi.

IMG_5167 IMG_5182 IMG_5197 IMG_5253 IMG_5254 IMG_5287 IMG_5331 IMG_5339 IMG_5347 IMG_5367 IMG_5357

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.