Afyonprestij – Afyon Haber – Sondakika Afyon – Afyonkarahisar Haberleri- Afyon Gazeteleri – Gazete Haberleri

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Afjet Afyonspor Ziraat Türkiye Kupası için sahada

Afjet Afyonspor Ziraat Türkiye Kupası için sahada
3 views
25 Ekim 2018 - 17:12

Ziraat Türkiye Kupası’nda önümüzdeki hafta 4. Tur heyecanı yaşanacak. Ziraat Türkiye Kupası’na 3. Tur’da katılan ve Siirt İl Özel İdaresi’ni 2-1 yenerek 4. Tur’a yükselen Afjet Afyonspor, 30 Ekim Salı günü deplasmanda Fatih Karagümrük ile karşılaşacak.
Ziraat Türkiye Kupası’nın 4. Tur karşılaşmaları Salı günü oynanacak 7 maçla başlayıp Çarşamba ve Perşembe günü de devam edecek. 4. Tur’da TFF 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Fatih Karagümrük ile eşleyen Afjet Afyonspor, Atatürk Olimpiyat Stadı’nda turu geçebilmek için mücadele verecek. Saat 15.00’de başlayacak olan karşılaşmanın büyük bir çekişme içerisinde geçmesi bekleniyor.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 4. ELEME TURU MÜSABAKALARI

30 Ekim Salı
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. KASIMPAŞA A.Ş. 13:00
SİVAS BELEDİYE SPOR DENİZLİSPOR MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMP. 13:00
KASTAMONUSPOR 1966 ALTAY KASTAMONU GAZİ STADI 14.00

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. AFJET AFYONSPOR ATATÜRK OLİMPİYAT 15:00

BÜYÜKŞEHİR BLD. ERZURUMSPOR KEÇİÖRENGÜCÜ ERZURUM KAZIM KARABEKİR 17:00
ANTALYASPOR A.Ş. YOMRASPOR ANTALYA STADYUMU 19:00
BURSASPOR 1461 TRABZON BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 20.30

31 Ekim 2018 Çarşamba

BUGSAŞ SPOR A.Ş. TRABZONSPOR A.Ş. OSTİM STADI 13:00
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR AYTEMİZ ALANYASPOR AKTEPE STADI 13.30
HATAYSPOR FETHİYESPOR ANTAKYA ATATÜRK STADI 13:30
BANDIRMASPOR BALTOK VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BANDIRMA 17 EYLÜL STADI 14:00
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ KARDEMİR KARABÜKSPOR DARICA İLÇE STADI 14:00
NAZİLLİ BELEDİYESPOR OSMANLISPOR FUTBOL NAZİLLİ İLÇE STADI 14:00
BODRUM BLD. BODRUMSPOR DEMİR GRUP SİVASSPOR BODRUM İLÇE STADI 14:00
ŞİLE YILDIZSPOR BOLUSPOR 14:00
ÜMRANİYESPOR ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI 14:00
MKE ANKARAGÜCÜ ERBAASPOR OSMANLI STADI 15:00
KAYSERİSPOR PAZARSPOR KAYSERİ BŞ. BLD. KADİR HAS STADI 17:00
EVKUR YENİ MALATYASPOR KIRKLARELİSPOR MALATYA YENİ STADYUM 19:00
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. ATİKER KONYASPOR 12 ŞUBAT STADI 20.30

1 Kasım 2018 Perşembe

SARIYER ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. SARIYER YUSUF ZİYA ÖNİŞ STADI 13:00
GÜMÜŞHANESPOR GİRESUNSPOR GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR STADI 13:00
ETİMESGUT BELEDİYESPOR İSTANBULSPOR A.Ş. ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK 13.30
ADANA DEMİRSPOR DERSİM 62 SPOR ADANA 5 OCAK FATİH TERİM 15:00
MENEMEN BELEDİYE SPOR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR MENEMEN İLÇE STADI 17:00
GÖZTEPE A.Ş. ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. BORNOVA STADI 19:00
BALIKESİRSPOR BALTOK PENDİKSPOR BALIKESİR ATATÜRK STADI 19:00
GENÇLERBİRLİĞİ DİYARBEKİR SPOR A.Ş. OSMANLI STADI 20.30

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.