streaming voirfilm

Afyon | Afyon Haber I Sondakika Afyon – AfyonPrestij.com

mobil onay banko kuponlar

3.Bölge Toplantısı Devlet Hastanesinde Yapıldı

3.Bölge Toplantısı Devlet Hastanesinde Yapıldı
9 views
28 Mayıs 2015 - 12:08

 İl merkeziyle ilçeleri kapsayan, sağlıkta koordinasyonun ve iş birliğinin sağlanması amacıyla düzenlenen Bölge Toplantıları’nın 3.sü, Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde gerçekleştirildi.

Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici, Halk Sağlığı Müdürü Uzm.Dr. Lütfi Akgün, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreter Op.Dr. Fikret Başkan başta olmak üzere diğer sağlık yöneticilerinin katılımı ile gerçekleştirilen bölge toplantılarının bu oturumunda Afyonkarahisar Devlet Hastanesi, Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi ile Çobanlar, İscehisar, Sandıklı, Hocalar, Kızılören, Sinanpaşa, Şuhut, İhsaniye, Bayat ilçelerindeki hastanelerin sorunları ve istekleri görüşüldü.

Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici 3 ay önce bu bölge toplantıların kararını aldıklarını belirterek “Ramazan ayından önce sizlerle geniş katılımlı şekilde yeniden bir araya gelip isteklerinizi ve düşüncelerinizi öğrenmek istedik. Bu toplantılar vesilesi ile hem birbirinizi tanıma imkanı buluyorsunuz, hem de kurumlar arası isteklerimizi dile getirme şansımız oluyor. Daha önceki iki bölge toplantımızda oldukça olumlu sonuçlar aldık. Çözebileceğimiz sorunlar varsa hemen o anda çözüm önerileri bulduk. Yanlış anlaşılmadan, iletişim eksikliğinden doğan bir şeyler de varsa bunu karşılıklı konuşarak sonuca bağladık. Bu yüzden bölge toplantılarını önemsiyoruz. Sorunlarımıza, isteklerimize fikir birliği içinde, birebir çözüm bulma yolunda önemli bir basamaktır bu buluşmalarımız. Halk Sağlığı Müdürümüz Uzm.Dr. Lütfi Bey ve Genel Sekreterimiz Op.Dr. Fikret Bey de bizimle birlikte bugün. Hep beraber sohbet havasında daha iyi hizmet verebilmek adına görüşlerimizi sunacağız.” dedi.

Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op.Dr. Başkan da “Bölge toplantılarının amacını, kurumlarımız arasında var olan üçlü işbirliğini daha da kuvvetlendirmek olarak görüyorum. Özellikle bugün hastanelerimize yapılan sevkleri görüşmeyi, daha koordineli ve sıfır sorunsuz bir işleyişe çekmek için neler yapabiliriz, bunları konuşalım istiyorum” dedi.

Halk Sağlığı Müdürü Uzm.Dr. Akgün ise her kurumun amacının vatandaşa kolay, ulaşılabilir ve kaliteli hizmet vermek olduğunu vurgulayarak “Amacımız, hedefimiz bir olunca bu, işleyen çarkların birbiri ile sorunsuz çalışmasını sağlıyor. Biz kurum yöneticileri olarak içimizdeki bu uyumu devam ettirmek, çözümü beklenen sorunlar da varsa bunlara bu toplantılarla çare aramak istiyoruz.” dedi.

Merkez ve ilçe hastaneleri yöneticilerinin eksiksiz katıldığı toplantı yaklaşık iki buçuk saat sürdü.

11270191_643101789155130_3958738294851141482_o

 

www.afdah1.com/

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

acıbadem evden eve nakliyat
beykoz evden eve nakliyat