Afyonprestij – Afyon Haber – Sondakika Afyon – Afyonkarahisar Haberleri- Afyon Gazeteleri – Gazete Haberleri

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü sergisi açıldı

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü sergisi açıldı
15 views
13 Temmuz 2017 - 16:48

“15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü “Konulu Resim Sergisi Vali Mustafa Tutulmaz’ın Katılımı İle Açıldı.

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Kapsamında Anadolu Ajansı tarafından hazırlanan  “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” konulu Resim Sergisi Anıtpark’ta açıldı.

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Konulu Resim Sergisinin açılışına Vali Mustafa Tutulmaz’ın yanı sıra il protokolü ve çok sayıda vatandaş katıldı.
15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü “Konulu Resim Sergisi açılışında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz; “Açacağımız serginin başlangıcındayız ve beraberiz. Anadolu Ajansımız değişik alanlarda, değişik yerlerde o gün yaşanan olaylara ilişkin orijinal resimleri bir araya getirdi ve ülkemizin her bölgesinde, her ilinde bugün bu serginin açılışını yapıyoruz. Bugün aslında resimlere baktığımızda o günü yeniden hatırlamamız açısından önemli. O gün neler yaşandığını çok iyi ortaya koyuyor. Allah bir daha bu tür bir sıkıntıyı bu millete yaşatmasın. Buradan ders alalım, geleceğe daha güvenle bakalım diyorum ve sergimiz hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.
Konuşmanın ardından Vali Mustafa Tutulmaz ve protokol üyeleri tarafından 15 Temmuz darbe girişimi gecesi yaşanan olayların fotoğraflarının yer aldığı fotoğraf sergisinin kurdelesi kesildi. 15 Temmuzla ilgili fotoğrafların yer aldığı sergiye  katılımcılar tarafından ilgi gösterildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.